(22) 846 22 62
pon. - pt. 09:00-17:00

NA STRONIE TRWAJĄ PRACE PROGRAMISTYCZNE

 

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW

Szybko i wygodnie znajdziesz produkt, który Cię interesuje używając wyszukiwarki.

H02051C0060
FO Outlet OAD with Double Outlet 4xSC-D, asse...
MD01

Więcej

H82000A0013
FO outlet IP44 AP for 2xSC Duplex couplers
MD01

Więcej

H02051A0251
Outlet kit for 2xSC-D / 2xLC Quad
MD01

Więcej

H02051A0253
Outlet kit for 4xSC/E2000
MD01

Więcej


L00003A0205
Patch cable U/UTP Cat.6, 5,0 m green RAL 6024...
MD01

Więcej

L00004A0112
Patch Cord Cat.6A(IEC) MP8 FS 500 LSZH-7,5 m,...
MD01

Więcej

L00001E0070
Patch Cord Cat.5e MP8 100-2,0 m, yellow
MD01

Więcej

L00001A0088
Patch Cord Cat.6A(IEC) MP8 FS 500 LSZH-2,0 m,...
MD01

Więcej


L08011A0001
FO duplex cable G50/125 OM2, semi-tight buffe...
MD01

Więcej

H02051C0534
FO Outlet OAD/S with 2xLC Duplex, assembled a...
MD01

Więcej

L00833A0030
MPO/MTP® APC harness OS2, 12x LC/APC, 5 m
MD01

Więcej

H02030A0016
ECONOMY V 1 HU patch panel with assembled ada...
MD01

Więcej


konfigurator-online

Najczęściej oglądane

L08011A0001
FO duplex cable G50/125 OM2, semi-tight buffe...
MD01

Więcej

H02051C0534
FO Outlet OAD/S with 2xLC Duplex, assembled a...
MD01

Więcej

L00833A0030
MPO/MTP® APC harness OS2, 12x LC/APC, 5 m
MD01

Więcej

H02030A0016
ECONOMY V 1 HU patch panel with assembled ada...
MD01

Więcej





INFObox

 

ROMI Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem marki Telegartner.

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco
z promocjami

© 2017 Grupa ROMI www.gruparomi.pl

«
»
1 USD
3.7068
1 EUR
4.2337