(22) 846 22 62
pon. - pt. 09:00-17:00

NA STRONIE TRWAJĄ PRACE PROGRAMISTYCZNE

 

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW

Szybko i wygodnie znajdziesz produkt, który Cię interesuje używając wyszukiwarki.

H02051A0001
Outlet part OAD for 8 x ST
MD01

Więcej

H02051A0240
Covering cap for OAD/K alpine white
MD01

Więcej

H02051C0515
FO Outlet OAD/S with 2xST/SC Duplex, assemble...
MD01

Więcej

H02051C0068
FO Outlet OAD Double Outlet with 4xST/SC-D, a...
MD01

Więcej


L00006A0038
Patch Cord Cat.6A(IEC) MP8 FS 500 LSZH-20,0 m...
MD12

Więcej

L00005A0178
Mini Patch Cord Cat.6A(IEC) MP8 FS 500 LSZH-1...
MD01

Więcej

L00006A0328
Patch cable U/UTP Cat.6, 20,0 m red, LSZH
MD01

Więcej

L00004A0112
Patch Cord Cat.6A(IEC) MP8 FS 500 LSZH-7,5 m,...
MD01

Więcej


L00832A0026
MPO/MTP® PC harness OM3, 12x LC/PC, 3 m
MD01

Więcej

H02050A0308
TOC ODB 68 for splicing of max. 36 fibers
H02050A0306_zoom.jpg

Więcej

H82000A0023
STX mounting rail outlet incl. ST Duplex, sin...
MD01

Więcej

H02025A0328
Distribution plate for Splice Box IP66 S 12xS...
MD01

Więcej


konfigurator-online

Najczęściej oglądane

L00832A0026
MPO/MTP® PC harness OM3, 12x LC/PC, 3 m
MD01

Więcej

H02050A0308
TOC ODB 68 for splicing of max. 36 fibers
H02050A0306_zoom.jpg

Więcej

H82000A0023
STX mounting rail outlet incl. ST Duplex, sin...
MD01

Więcej

H02025A0328
Distribution plate for Splice Box IP66 S 12xS...
MD01

Więcej





INFObox

 

ROMI Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem marki Telegartner.

Dołącz do nas

Bądź na bieżąco
z promocjami

© 2017 Grupa ROMI www.gruparomi.pl

«
»
1 USD
3.7068
1 EUR
4.2337