(22) 846 22 62
pon. - pt. 09:00-17:00

NA STRONIE TRWAJĄ PRACE PROGRAMISTYCZNE

 

WYSZUKIWARKA PRODUKTÓW

Szybko i wygodnie znajdziesz produkt, który Cię interesuje używając wyszukiwarki.

Kategorie

btn b2b 2

FO Duplex Patch Cords

Wyników 1 - 18 z 121
Clamp for SC connector (distance acc. to SC Duplex), grey
Clamp for SC connector (distance acc. to SC Duplex), green
Clamp for SC connector (spacing acc. to SC Duplex)
STX SC duplex clamp, black
STX SC-D clamp POF
STX SC-D clamp HCS
FO Duplex Patch Cables ST G50/125 1,0 m
FO Duplex Patch Cables ST G62,5/125 1,0 m
FO Duplex Patch Cables ST E9/125 1,0 m
FO duplex patch cord G50/125 OM3 1,0 m
FO duplex patch cord G50/125 OM4 1,0 m
FO Duplex Patch Cables ST G50/125 2,0 m
FO Duplex Patch Cables ST G62,5/125 2,0 m
FO Duplex Patch Cables ST E9/125 2,0 m
FO Duplex Patch Cables G50/125 OM3 2,0 m
FO duplex patch cord G50/125 OM4 2,0 m
FO Duplex Patch Cables ST G50/125 3,0 m
FO Duplex Patch Cables ST G62,5/125 3,0 m



INFObox

© 2017 Grupa ROMI www.gruparomi.pl

«
»
1 USD
3.7068
1 EUR
4.2337